Ładuję...

Noclegi Stargard- Chociwel

Zapraszamy serdecznie do Bielika, gdzie na weselu każdy wesoło fika. Sala piekna, wielka, gustowna a atmosfera zawsze cudowna. Jedzenie pyszne w ustach się rozpływa a gdy zostanie z Wami wybywa. Alkohol może lać się do rana a korkowego nie płacisz ni grama. Gustowne wesela, komunie i chrzciny będą niezapomniane dla całej rodziny. Konferencje i inne spotkania na szczycie,Gościniec Bielik zorganizuję wyśmienicie. Każdy tu znajdzie coś dla siebie – śpiew ptaków,ciszę i spokój i oczywiście piękny,komfortowy pokój. A gdy ochotę masz na grilla lub ognisko, karkówka i kiełbasy wskoczą na palenisko. Tak więc nie marnuj czasu tylko szybciutko ruszaj do lasu gdzie Bielik w Trąbkach czeka na Ciebie by przeżyć chwilę cudowne jak w niebie

hotel stargard

Baza
noclegowa

Gościniec z Domem Weselnym posiada 30 wygodnych pokoi gościnnych (1,2,3-osobowych). Ogólnie posiadamy 62 miejsca noclegowe. Pokoje wyposażone są w łazienki z kabiną prysznicową, suszarkę do włosów, radio, telewizję, bezprzewodową sieć internetową Wi-Fi. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, mianowicie wejście do Domu Weselnego zlokalizowane jest bezpośrednio z poziomu terenu, a schody pomaga pokonać schodołaz. Posiadamy pokoje i łazienki idealnie dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Restauracja
w Gościńcu

Jesteśmy dumni z naszego pysznego, domowego jedzenia z kuchni europejskiej i staropolskiej. Posiadamy w naszym menu (na specjalne życzenie klienta)  dziczyznę, pieczonego świniaka podanego z jabłkiem, swojskiej roboty kiełbasy, kaszanki, szynki i kabanosy. Warzywa, na bazie których tworzymy pyszne dania, wyrosły w naszych zdrowych ogrodach, bez grama chemii i oprysków. Grill i ognisko to miejsca, które były świadkami wspaniałych imprez nie tylko kulinarnych. Na ognisku, w magicznym kociołku, powstawała bardzo treściwa i gęsta zupa gulaszowa. Grochówka i pieczarkowa dorównują jej smakiem. Mamy do wyboru różnego rodzaju kawy, w tym mrożone, z ekspresów ciśnieniowych. Menu dopasowujemy pod gusta klienta.

Naszym klientom oferujemy

noclegi stargard
noclegi chociwel

Organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak:

 • Wesela
 • Chrzciny
 • Komunie
 • Rocznice
 • Urodziny, imieniny
 • Spotkania biznesowe, towarzyskie i integracyjne
 • Panieńskie/Kawalerskie
 • Konferencje, szkolenia

Mamy do dyspozycji dwie sale szkoleniowe dla 120 osób w układzie szkolnym (ze stołami) i 200 w układzie kinowym oraz salę na 50 osób(szkolenia,małe imprezy okolicznościowe). Firmy szkolące się w naszym obiekcie mogą korzystać z rzutnika multimedialnego, telebim oraz odtwarzacza DVD. Na terenie całego obiektu oferujemy bezpłatnie naszym gościom stały dostęp do Internetu: sieć WiFi.

 • Sylwestry
 • Zaślubiny w ogrodzie
 • Dni Dziecka
 • Ogniska, grillowanie na powietrzu dla zorganizowanych grup
 • Orkiestrę, w tym kapela ludowa na specjalne życzenie Klienta
 • Imprezy zimowe: ognisko na śniegu z grzańcem i pieczeniem kiełbasek, grochówkę.
 • Wystrój sali na każdą okazję  (Nasza dekoratorka wnętrz stworzy na każdą okazję bajeczny wystrój sali zgodny z marzeniami i możliwościami finansowymi Klienta)
 • do sali weselnej przylega zadaszona wiata, gdzie goście mogą spędzić chwilę przy papierosie.

Udostępniamy rzuty sali weselnej z  różnymi koncepcjami ustawienia stołów i usytuowania przy nich gości oraz umożliwiamy Klientowi stworzenie własnej wizji zlokalizowania stołów.

Posiadamy kilka rodzajów wazonów i świeczników,  by klient mógł wybrać na swoją uroczystość te idealne, pasujące do wystroju sali.

Konkretny program ustalamy wspólnie z  Klientem, a po dopracowaniu ostatecznej wersji imprezy wysyłamy  kalkulację cenową wybranych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok. Gościniec i Dom Weselny  „Bielik”

Cennik

W terminie od 7 września do 11 września 2023 roku ceny pokoi wynoszą :

Pokój 1os. 110zł /osoba


Pozostałe terminy :

1-osobowy – 95zł netto / doba za osobę
2-osobowy – 85zł netto / doba za osob
3-osobowy – 80zł netto / doba za osobę

Posiadamy terminal płatniczy – istnieje mozliwość płacenia kartą

Ceny podlegają rabatom osobom wynajmującym pokoje na okres dłuższy niż 3 dni.

Możemy przyjąć grupy ponad 100 osobowe rezerwując dodatkowe noclegi w pobliskich obiektach agroturystycznych po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pobytu.

hotel chociwel

Galeria zdjęć

sala weselna chociwel

Gościniec Bielik

Konto bankowe:
Gościniec Bielik Roman Tuński
93 1240 3901 1111 0000 4218 1826

Adres i kontakt do firmy

TRĄBKI 1D
73-121 Marianowo
woj zachodniopomorskie

   +48 601 55 42 04

   biuro@gosciniecbielik.pl

Copyright © 2022. Gościeniec Bielik. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo